Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Stretnutie so spisovateľkou Lenkou Gahérovou.Vytlačiť
 

S Lenkou Gahérovou, regionálnou spisovateľkou, sme sa v našej knižnici stretli 10. apríla, pri prezentácii jej kníh pre deti. Radosť, smiech a veselá nálada sprevádzali jej pútavé rozprávanie o detských knihách „TriDé z 3. D“ a „Máša a Lili“. Beseda sa veľmi páčila a zážitky so stretnutia so skutočnou spisovateľkou si odniesli žiaci tretieho a štvrtého ročníka ZŠ MC. Prvú knihu, o troch nezbedníkoch deti poznali a mali ju prečítanú. No upútala ich aj druhá, nová kniha o dvoch psíkoch. Lenka im z knihy prečítala, rozprávanie doplnila fotografiami. Pekným a dojímavým gestom pani spisovateľky bolo, že darovala svoju knihu Alexovi, ktorý tak ako ona má problémy so sluchom.

Milé stretnutie s naším hosťom sa deťom určite páčilo a dúfame, že jej vtipné knihy sa stanú ich obľúbeným čítaním. Samozrejme si ich môžete vypožičať v našej mestskej knižnici.

LenkaGaherova v kniznici ZSMC.jpg

 


 
 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka