Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

V európskej lige historicky najlepší výkon Handlovej ! Vytlačiť
 

 

1.jpg

Cez víkend sa konal v Handlovej veľký basketbalový sviatok, Turnaj CEYBL v kategórií U14 sprevádzala fantastická atmosféra, otvárajúci zápas domácich proti Interu sledovalo na pomery mládežníckeho športu fantastických 850 divákov.

Handlovčania na domácom turnaji obsadili fantastické druhé miesto, keď nad ich sily bola len česká Opava, ktorá zatiaľ nenašla premožiteľa. Vďaka výbornému umiestneniu si Handlovčania vybojovali miestenku na finálový turnaj CEYBL. Zaujímavosťou akcie bola tiež bezplatná tombola pre všetkých návštevníkov. Z množstva lístkov boli vyžrebovaní traja šťastlivci, ktorí získali vecné ceny.

Na turnaji sme mohli vidieť aj známe osobnosti handlovského basketbalu ako Peter Orgler, Milan Linkeš, Ľ. Smačko, N.Smačko, Juraj Kátik, Jozef Chrenko, Marek Jonas, Jaroslav Daubner, Miro Mikuláš, Ondrej Haviar, Milan Franc...

VÝSLEDKY

ŠBK Handlová - Inter Bratislava 66:58

Vienna D. C. Timberwolves - BK Opava 27:73

Danube Future Stars - WKK Wroclaw 53:54

ŠBK Handlová - BK Opava 53:59

 Inter Bratislava - Danube Future Stars 74:45

 WKK Wroclaw - Vienna D. C. Timberwolves 71:44

BK Opava - Inter Bratislava 66:55

ŠBK Handlová - WKK Wroclaw 63:53

 Vienna D. C. Timberwolves - Danube Future Stars 32:66

 WKK Wroclaw - Inter Bratislava 52:63

 Danube Future Stars - BK Opava 57:69

 ŠBK Handlová - Vienna D. C. Timberwolves 85:52

BK Opava - WKK Wroclaw 68:37

Inter Bratislava - Vienna D. C. Timberwolves 82:37

 ŠBK Handlová - Danube Future Stars 76:62

Tréner Beránek a organizátor podujatia: „Hrali sme výborne a diváci nás hnali za úspechom. Nešlo by to však bez fantastických handlovských fanúšikov, ktorí v tejto súťaži vytvorili divácky rekord. Tiež nás teší, že herne vieme konkurovať takým obrovským basketbalovým  mestám ako Viedeň, Opava či Wroclaw a  vôbec nehráme posledné husle.  Nesmierne ma tešia pozitivně  ohlasi tímov  a hlavného organizátora CEYBL z celkovou organizáciou turnaja. Už teraz sa tešíme na záverečný turnaj, kterého budeme súčasťou.  Ďakujeme všetkým Handlovčanom za obrovskú podporu. Poďakovanie patrí aj všetkým partnerom, pomocníkom a rodičom, ktorí sa podieľali na plynulom chode turnaja.  Veľkú pomocnú ruku nám dalo vedenie mesta Handlová na čele s pani primátorkou Silviou Grúberovou.  Špecialne poďakovanie patrí známym basketbalovým osobnostiam, korí  prijali naše pozvanie a prišli medzi nás. “

Konečné poradie:

 1. BK Opava
 2. ŠBK Handlová
 3. Inter Bratislava
 4. Wroclaw
 5. Danube Future Stars
 6. Vienna D. C. Timberwolves

 

Mesto je hrdým partnerom podujatia, vyhlasuje súťaž o naj diváka

Mesto Handlová, ako sponzor podujatia, vyhlasuje v rámci konania stredoeurópskej ligy v basketbale žiakov do 14 rokov, ktorá prebieha v športovej hale v Handlovej od piatka 15. do nedele 17. februára súťaž o NAJ diváka. Stačí každý deň prísť na zápasy a odložiť si lístok.  Ak prídete každý deň, zvýšite svoju šancu na výhru kamery s rozlíšením 4K 🎥📽📹! Pri vstupe si zoberte tombolový lístok. Vylosovanie bude v nedeľu 17.2.2019 po zápase ŠBK Handlová vs Danube Future Stars.

 • Spolu sa zúčastňujú zápasov v Handlovej krajiny Slovensko, Rakúsko, Nemecko, Česko, Poľsko.
 • Zápasy začínajú v piatok 15.2.2019 os 11.30 h
 • Oficiálne otvorenie je v piatok 15.2.2019 o 16.30 h
 • V sobotu 16.2.2019 začínajú zápasy od 9.00 h a posledný zápas sa hrá o 17.45 h
 • V nedeľu 17.2.2019 sa začína so zápasmi o 8.30 h a posledný sa hrá o 12.00 h.
 • Po zápase bude vylosovaná tombola – Kamera od mesta Handlová.

Tešíme sa na všetkých, ktorí podporia svoju prítomnosťou športujúcu mládež! Poďakovanie patrí všetkým zo Školského basketbalového klubu Handlová v zastúpení Jaroslavom Daubnerom, trénerovi Jánovi Beránekovi. Ďakujeme aj zástupcom Mestského basketbalového klubu, všetkým rodičom a sponzorom a Vám divákom za účasť.

Rozpis zápasov v Handlovej CEYBL v basketbale: Vstupné sa neplatí! Divácka verejnosť vítaná! Pozn: Friday - piatok, Saturday - sobota, Sunday - nedeľa.

ROZPIS ZAPASOV_CEYBEL_2019.jpg

 

 

Postre CEYBEL Handlová 2019

Školský basketbalový klub Handlová a mesto Handlová pozývajú v dňoch 15. - 17.2.2019 do športovej haly v Handlovej, kde sa bude konať v našom meste historické kolo CEYBL /STREDOEURÓSPKA LIGA/ v basketbale v kategórií U14. Naši mladí basketbalisti dostali pozvánku do tejto prestížnej európskej mládežníckej ligy na základe minuloročných výsledkov. To, že budeme môcť jedno kolo tejto ligy odohrať u nás v Handlovej, je malý športový sviatok pre naše mesto. VSTUPNÉ NA VŠETKY ZÁPASY JE ZDARMA!

Pozývame na prvý zápas, ktorý odohrá domáci tím ŠBK Handlová proti BK Inter Bratislava. Úvodný rozskok minuloročných finalistov v kategórii do 13 rokov je naplánovaný na 15. februára 2019 o 11:30 hod. Všetky informácie týkajúce sa turnaja nájdete na stránke www.sbkhandlova.sk

 

 

 

 


 
 

dnes je: 18.8.2019

meniny má: Elena, Helena

podrobný kalendár

webygroup

English version
Úvodná stránka