Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

ŠBK Handlová pokračuje vo víťaznom ťažení, v sobotu získal skalp Bystrice! Vytlačiť
 

zo zápasu

Zverenci trénera Beráneka odohrali v sobotu 17.11.2018  ďalšie dva majstrovské zápasy na domácej palubovke. Hľadisko základnej školy na Mierovom námestí zaplnilo vyše tristo divákov, čo je na Slovensku v mládežníckom športe veľmi vzácne.

V prestávkach nechýbala tanečná škola Volcano, skvelý DJ a komentátor stretnutia. Handlovčania nastúpili v elektrizujúcej atmosfére proti silnému tímu z Banskej Bystrice bez rešpektu a v oboch zápasoch zvíťazili. Pripísali si tak na svoje konto už šieste víťazstvo v rade a ako jediný tím súťaže zostávajú bez prehry.

ŠBK Handlová vs BK Banská Bystrica 64:38 (18:7, 13:11,18:10, 15:10)

ŠBK Handlova vs BK Banská Bystrica 47: 32 (16:0, 8:13,9:13,14:6)

Tréner tímu Mgr. Ján Beránek: „ Potešil ma opäť kolektívny výkon celého tímu a obrovská chuť zvíťaziť. Banská Bystrica je kvalitný súper a o to viac nás teší toto dôležité víťazstvo. Budem sa opakovať, ale veľké poďakovanie patrí fanúšikom, ktorí prišli opäť v neskutočnom množstve a je to veľký zážitok hrať na našej domácej palubovke.“

Vo štvrtok 22.novembra 2018 vycestujú mladí handlovskí basketbalisti na svoju historickú premiéru v rámci STREDOEURÓPSKEJ LIGY, kde nastúpia proti tímom Nemecka, Česka, Poľska a Rakúska.

 

Takto sme vás pozývali a vy ste prišli. Ďakujeme

Plagát ŠBK Handlová pozýva

PRICHÁDZA TOP ZÁPAS NOVEMBRA ! 👈😏🏀 

Dievčatá majú prednosť:-) Príďte ich povzbudiť! Ešte pred zápasom mesiaca odohrajú skvelý zapas dievčatá U14 proti Piešťanským Čajkám o 9:00 h! 

V sobotu 17.11. o 12:00 h čaká chlapcov U14 veľmi dôležitý zápas proti Banskej Bystrici. Basketblisti budú potrebovať silnú podporu hľadiska a pevne veríme, že nám vytvorí divácka verejnosť opäť nezabudnuteľnú atmosféru a aj s takouto pomocou to dotiahnu chlapci do víťazného konca! ✊😉🏀

Ako poďakovanie od ŠBK Handlová bude pre divákov pripravený opäť bohatý program. Vystúpenie tanečnej školy VOLCANO, skvelý DJ a komentátor zápasu, súťaže počas prestávok a pre každého diváka malý darček ! 

ĎAKUJEME ZA PODPORU HANDLOVSKEJ MLÁDEŽE A TEŠÍME SA NA VÁS v telocvični ZŠ, MIEROVÉ NÁMESTIE Handlová...


 
 

dnes je: 11.12.2018

meniny má: Hilda

webygroup

English version
Úvodná stránka