Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Týždeň vzdelávania 2018 v Handlovej so zaujímavým programomVytlačiť
 

Týždeň vzdelávania 2018.jpg

Už po 15. krát sa bude v Handlovej organizovať Týždeň vzdelávania. Program zameraný nielen pre žiakov a študentov a opäť aj so zaujímavou novinkou.

V stredu 14. novembra 2018 o 10.00 h pozývame na Akadémiu škôl do kinosály Domu kultúry mesta Handlová. V programe sa predstavia handlovské základné školy a odovzdáme ocenenie "Dobrý nápad".

V stredu 14. novembra 2018 o 18.00 h pozývame do kina. Príďte si pozrieť krátke filmy venované Handlovej vo filme. Vďaka desiatkam filmových šotov a krátkych filmov zo Slovenského filmového ústavu Bratislava a Národního filmového ústavu v Prahe sa dozviete ako sa žilo v Handlovej pred 2. svetovou vojnou? Ako žili naši starí rodičia? Aká bola Handlová po skončení 2. svetovej vojny, ako sa modernizovala, stavali sídliská a menila sa na moderné mesto? V predstávke premietana je pripravená beseda.

Program Týždňa vzdelávania je zaujímavý každý deň, nájdete nižšie.

 


 
 

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

webygroup

English version
Úvodná stránka