Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznámenie o začatí povoľovacej činnosti a zverejnenie Žiadosti o vydanie stavebného povolenia na zmenu stavby: Prvý handlovský remeselný minipivovarVytlačiť
 

velky-erb-s-nazvom-mesta-farba-handlova.jpgOznámenie o začatí povoľovacej činnosti a zverejnenie Žiadosti o vydanie stavebného povolenia na zmenu stavby: Prvý handlovský remeselný minipivovar,  podľa § 38 ods.(2)  zákona č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Ústne pojednávanie spojené s miestnym šetrením sa uskutoční 29.11.2018 o 9,00 ho so stretnutím na Mestskom úrade v Handlovej, I.poschodie, malá zasadacia miestnosť. Do podkladov rozhodnutia je možné nahliadnuť na tunajšom stavebnom úrade: Mestský úrad Handlová, číslo dverí 10 (predovšetkým v dni pondelok a streda 8,00-16,00 hod., piatok 7,00-14,00 hod.). Účastníci konania môžu svoje námietky k žiadosti uplatniť najneskôr v stanovenej lehote, v opačnom prípade nebudú vzaté do úvahy.


Oznámenie o začatí povoľovacej činnosti a Žiadosťo vydanie stavebného povolenia na zmenu stavby nájdete v súboroch na stiahnutie nižšie. 


 
 

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

webygroup

English version
Úvodná stránka