Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Deň pre rodinu v Senior centre sa vydaril.Vytlačiť
 

FOTO_1.JPG

FOTO_3.JPG

sobotu 30. júna 2018 o 10. 00 hod. SENIOR CENTRUM HANDLOVÁ, n. o. po štvrtý krát otvorilo svoje brány všetkým, ktorí chceli víkendové dopoludnie stráviť so svojimi blízkymi.

Úvodné slovo patrilo riaditeľke zariadenia Emílii Nyitrayovej, ktorá všetkých prítomných privítala a informovala o dopoludňajšom programe a možnosti občerstviť sa čapovaným pivom, či kofolou. Pre všetkých prítomných  varili naše šikovné kuchárky  chutný kotlíkový guláš.

Potom sa slova ujal primátor mesta Rudolf Podoba, ktorý všetkým prítomným poprial pekné sobotňajšie dopoludnie plné nezabudnuteľných zážitkov so svojimi blízkymi. Tejto peknej rodinnej akcie sa zúčastnil i poslanec VÚC - TSK a poslanec MsZ mesta Handlová Jozef Stopka. Za bránami zariadenia vítala návštevníkov živá hudba v podaní  známej dychovej kapely Veteráni pod vedením Antona Micheleho st. Spolu s nimi sa predstavili i naše nemenej známe speváčky zo skupiny Hviezdičky. Pre všetkých si pripravili kolo známych ľudových piesní, aby tak nie len sebe, ale aj svojim príbuzným dokázali, že hoci majú zdravotné problémy a vysoký vek, ešte stále sa dokážu zabaviť a zaspievať si. Aj keď nie všetci naši obyvatelia mali to šťastie, že ich synovia a dcéry mohli prísť v sobotu navštíviť, i oni vyšli zo svojich izieb a užívali si slnečné dopoludnie v prítomnosti svojich spolubývajúcich, či usmiateho personálu.

Čas, ktorý sme spoločne strávili plynul ako voda a ani sme sa nenazdali a Deň rodiny sa pomaly končil. Rodinní príslušníci sa lúčili so svojimi rodičmi, starými rodičmi, odprevádzali ich do svojich izieb, aby si dopriali zaslúžený odpočinok a všetci spoločne sme si zaželali, aby sme sa v takomto hojnom počte stretli opäť budúci rok.

Bc. Ondrušíková Iveta

 

FOTO_4.JPG


 
 

dnes je: 24.2.2019

meniny má: Matej

webygroup

English version
Úvodná stránka