Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Začína 2. etapa realizácie líniovej telekomunikačnej stavby. Rozkopávky na viacerých uliciach v HandlovejVytlačiť
 

Erb Handlova_web.png

Začína 2. etapa budovania telekomunikačnej prípojky. Dôjde k čiastočnej uzávierke komunikácií a zásahu do verejnej zelene 17.10 -15.11.2018

Mesto Handlová oznamuje, že s dôvodu realizácie 2. etapy  líniovej stavby „Prípojka verejnej elektronickej komunikačnej siete Orange Slovensko, a.s.“ dôjde k čiastočnej uzávierke komunikácií na Ul. Mostná, ČSA, Prievidzská – vjazdy k bytovým domom, Poštová, Lipová, Údernícka, Dimitrovova. V súvislosti s realizáciu stavby dôjde k zásahu do verejnej zelene v uvedených lokalitách. Predpokladaný termín realizácie a uzávierky komunikácií je od 17.10. 2018 do 15. 11. 2018. Mesto Handlová a zhotovitelia stavieb ďakujú za pochopenie, dodržovanie usmernení zhotoviteľom a dočasného dopravného značenia. Verejnú vyhlášku -povolenie stavby z 27.11.2017 nájete po kliknutí sem. Oznam 17.10.2018

Rekonštrukcia komunikácie pri kruhovej križovatke (supermarket BILLA) uzávierka v sobotu 6.10.2018

  • Mesto Handlová oznamuje, že z dôvodu opravy a pokládky novej asfaltovej vrstvy budú v sobotu 6. októbra 2018 v čase od 7.00 h do 16.00 h uzavreté odbočovacie pruhy z hlavnej cesty 1/9 (pri BILLE a Mamutíku) na Námestie baníkov.
  • Obchádzková trasa bude viesť po obchvate ku kruhovej križovatke na Ul. 29, augusta smerom do centra mesta,na Ul. Švermova a Ul. SNP a supermarketu Billa.
  • Mesto Handlová a zhotoviteľ stavby ďakujú za rešpektovanie dočasného dopravného značenia a dodržiavanie pokynov usporiadateľov realizátora stavby pri oprave tejto komunikácie.

Rekonštrukcia komunikácie pri kruhovej križovatke (supermarket BILLA) uzávierka v stredu 3.10.2018

  • Mesto Handlová oznamuje, že z dôvodu opravy a frézovania asfaltovej vrstvy budú v stredu 3. októbra 2018 v čase od 7.00 h do 16.00 h uzavreté odbočovacie pruhy z hlavnej cesty 1/9 (pri BILLE a Mamutíku) na Námestie baníkov.
  • Obchádzková trasa bude viesť po obchvate ku kruhovej križovatke na Ul. 29, augusta smerom do centra mesta,na Ul. Švermova a Ul. SNP. 
  • Mesto Handlová a zhotoviteľ stavby ďakujú za rešpektovanie dočasného dopravného značenia a dodržiavanie pokynov usporiadateľov realizátora stavby pri oprave tejto komunikácie.

Rekonštrukcie chodníkov a komunikácií v Handlovej pokračujú

Mesto Handlová oznamuje obyvateľom mesta, že sa pokračuje v opravách miestnych komunikácií. Oprava chodníkov a komunikácií sa bude realizovať  v týchto lokalitách:

  • Oprava chodníka na Ul. Morovnianska cesta v termíne od 17.9.2018 s predpokladanou dĺžkou realizácie do 30.11.2018. Počas realizácie bude chodník v dĺžke cca 100 – 150 m uzavretý a chodci prenosným dopravným značením presmerovaní na druhú stranu komunikácie. Oprava začína po ľavej strane cesty od križovatky so štátnou cestou I/9.
  • Oprava komunikácie na Ul. M. R. Štefánika v termíne od 18.9. 2018 do 31.10.2018. Pre rozsiahlosť opráv sa tieto budú realizovať za úplnej uzávierky tejto komunikácie. 
  • Nová Lehota v termíne od 19.9.2018 s predpokladaným termínom ukončenia prác do 14.10.2018. Oprava bude realizovaná za čiastočnej uzávierky tejto častí komunikácie. 

Počas celej doby opráv bude na komunikáciách osadené prenosné dopravné značenie. Mesto Handlová a zhotoviteľ vopred ďakujú za spoluprácu obyvateľom dotknutých lokalít a rešpektovanie dočasného dopravného značenia, čím sa urýchli priebeh opráv.

Z dôvodu rekonštrukcie cesty na Ul. SNP bude komunikácia a parkovisko v utorok 11.9.2018 uzavreté

Mesto Handlová oznamuje, že z dôvodu pokládky asfaltovej vrstvy v utorok 11. septembra v čase od 6.00 h do 9.00 h bude komunikácia a parkovisko na tejto ulici oproti nákupnému centru  úplne uzavreté a odporúčame aj chodcom aby zvolili počas týchto troch hodín inú trasu. Mesto Handlová a zhotoviteľ stavby ďakujú za rešpektovanie dočasného dopravného značenia a pokynov realizátora stavby na Ul. SNP.

Oprava komunikácie Ul. SNP

Mesto Handlová oznamuje, že v termíne od 3. septembra do 15. októbra 2018 bude prebiehať  rekonštrukcia komunikácie na Ul. SNP za čiastočnej uzávierky komunikácie.

Líniová stavba - telekomunikačná prípojka

Mesto Handlová oznamuje, že s dôvodu realizácie 1. etapy  líniovej stavby „Prípojka verejnej elektronickej komunikačnej siete Orange Slovensko, a.s.“ dôjde k čiastočnej uzávierke komunikácií v 11 lokalitách na Ul. Morovnianska cesta a v 8 lokalitách na Ul. Okružná. Predpokladaný termín realizácie a uzávierky komunikácie je od 3. septembra 2018 do 7. októbra 2018.

Oprava chodníka na sídlisku Morovnianska cesta

Na základe informácií od zhotoviteľa mesto Handlová informuje, že od pondelka 18.6.2018 sa začalo s opravou chodníka na sídlisku Morovnianska cesta, od pohostinstva Pod mostom (Cementáreň) smerom k bytovému domu na Ul. Okružná č. 22-24 (jednosmerka).  Predpokladaná doba realizácie je do 14.9.2018.

Mesto Handlová  a realizátori stavby vopred ďakujú za spoluprácu obyvateľom dotknutej lokality a rešpektovanie dočasného dopravného značenia, čím sa urýchli priebeh opráv.

 


 
 

dnes je: 20.4.2019

meniny má: Marcel

webygroup

English version
Úvodná stránka