Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
mesto Handlová

Výsledky hornonitrianskeho derby juniorov a pozvánka na zápas v stredu 21.2.2018.Vytlačiť

Mestský basketbalový klub Handlová pozýva na zápas 1. ligy juniorov

Príďte povzbudiť mladých 16-19 ročných hráčov. Mestský basketbalový klub Handlová vás pozýva na zápas 1. ligy juniorov v stredu 21.2.2018 o 16,00 hod. V športovej hale Handlová nás čaka zápas medzi MBK HANDLOVÁ:BKM ISKRA SVIT. Príďte povzbudiť naše mladé basketbalové nádeje. VSTUP NA ZÁPAS JE ZDARMA!

Ako sme hrali

1. slovenská liga juniori, sobota 17.02.2018

V derby zápase víťazstvo pre Prievidzu

• MBK Handlová – MBA Prievidza  78 : 113  (13:34, 18:39, 27:24, 20:16)
  • Dávid Novosádek 34b., Jozef Kubovič 26b., Adam Stehlík 12b., Dominik Urban 2b., Adrián Santa 2b., Dávid Riška 2b.,
  • Hrali: Adrián Ondriš, Marek Dvořák, Pavel Šauša, Kevin Miletič, Tomáš Barniak, Roman Bartoš, Noel MIkič

V sobotnom derby zápase začali lepšie naši hostia s Prievidze. Hneď v prvej štvrtine rozhodli o zápase, keď sme opäť raz neubránili hlavne hru 1 na 1, kde sa oveľa silnejší Prievidžania presadzovali. V druhej štvrtine sa obraz hry nezmenil a tak Prievidza išla na polčas s pohodlným 42 bodovým náskokom. V prvej a druhej časti hry boli Prievidžania mimoriadne strelecky úspešní, premenili veľké množstvo otvorených striel. Dostať 73 bodov za polčas svedčí o našej katastrofálnej obrane. V druhom polčase však musím svojich hráčov pochváliť. Zlepšili hlavne koncentráciu na zápas a začali sa so súperom ruvať o lepší výsledok. Začali sme premieňať hlavne strely spod koša, kde sa presadzoval najmä Dávid Novosádek a postupne sme hru vyrovnali. Bohužiaľ stále sme boli neúspešní hlavne v streľbe s perimetra. Potešiteľné je však, že nakoniec sme druhý polčas dokázali dokonca vyhrať a tak celkový výsledok bol pre nás vcelku prijateľný.

Tréner: Karol Kučera

dnes je: 21.2.2018

meniny má: Eleonóra