Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

Basketbalisti ŠBK Handlová pozývajú na sobotný zápas 17.3.2018. Novinky pre divákov, zápas s favoritmi!Vytlačiť
 

Zápas ŠBK 17.3.2018

V sobotu 17. marca o 13:00 hodine sa uskutoční v telocvični ZŠ, Mierové námestie ďalší veľký zápas chlapcov ŠBK Handlová v najvyššej slovenskej basketbalovej lige žiakov. Tento krát sa postavia zverenci trénera Beráneka proti top favoritovi celej súťaže tímu zo Žiliny!  Nebude chýbať opäť skvelý program pre divákov v podaní tanečnej školy VOLCANO, SÚŤAŽE PRE DIVÁKOV. Máme NOVINKU pre našich divákov! Každý účastník bude mať možnosť bezplatného občerstvenia nealko nápojov priamo v hľadisku !!! 
Vstup ZDARMA.
 

Fotogalériu ŠBK si môžete pozrieť po kliknutí sem.

V nedeľu 18. februára 2018 pokračovala najvyššia slovenská basketbalová liga mladších žiakov. Chlapci pod vedením trénera Beráneka, ktorí sú stále bez jedinej prehry v aktuálnom ročníku, chceli potvrdiť svoje postavenie aj v domácom  dvojzápase proti Považskej Bystrici.  Fantastický výkon, elektrizujúca atmosféra a viac ako 400 divákov hnali domáci tím dopredu, čoho výsledkom bolo obrovské víťazstvo v oboch zápasoch pre domáci tím ŠBK Handlová. Počas prestávok nechýbali súťaže pre divákov, skvelá tanečná skupina Volcano a naozaj obrovská podpora Handlovčanov, ktorí vytvorili ďalší rekord, čo sa týka počtu divákov na mládežníckom basketbale.

Tréner tímu Ján Beránek: „ V prvom rade sa chcem poďakovať každému jednému divákovi, ktorý nás prišiel v nedeľu podporiť a prispel k fantastickej atmosfére, ktorú som na mládežníckych zápasoch ešte nevidel. Aj keď výsledok vyznel jednoznačne pre nás, chcem upozorniť, že je za tým obrovský kus práce, odriekania a driny našich chlapcov, ktorí makajú na sebe, či sú prázdniny, sviatky a podobne. Handlová je basketbalové mesto a to, čo dokázal vytvoriť fan klub Handlovej sa len tak nevidí. Viem, že sme nepovedali posledné slovo a Handlovčanom táto partia bude prinášať ešte veľa radosťi. Ďakujeme ,Handlová.“

Výsledky dvojzápasu:

  • ŠBK Handlová - IMC Považská Bystrica  88:12
  • Murcin 22, Ondrejka 16, Geleta 16, Kotian 8, Mačai 6, Chríbik 6, Radovič 4, Škvarenina 4, Vaigl 4, Maruniak 2 
  • ŠBK Handlová - IMC Považská Bystrica  81:20
  • Murcin 29, Ondrejka 24, Geleta 12, Mačai 7, Radovič 4, Vaigl 2, Porubčan 2, Kotian 1

Zmena termínu zápasu na 18.2.2018

Takro sme vás pozývali

Školský basketbalový klub Handlová pozýva na atraktívny mládežnícky basketbal v nedeľu 18.2.2018  od 15.00h do telocvične ZŠ Mierové námestie Handlová. Basketbalisti Školského basketbalového klubu Handlová hrajú v najvyššej slovenskej súťaži s tímom z Považskej Bystrice. Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru! Diváci sa môžu tešiť opäť na vystúpenie tanečnej školy VOLCANO, pre každého diváka je pripravený malý darček a SÚŤAŽE O PARÁDNE CENY. Ďakujeme, že nás prídete povzbudiť! Vstup voľný. 

Vyhrali sme derby s Prievidzou

Fotogalériu z derby  s Prievidžami si môžete pozrieť po kliknutí sem.

V sobotu 20. januára 2018 sa odohralo v telocvični ZŠ, Mierové námestie v Handlovej obrovské hornonitrianske derby medzi Handlovou a Prievidzou v najvyššej slovenskej basketbalovej súťaži mladších žiakov. Stretli sa dva doposiaľ neporazené tímy, čo sľubovalo dramatický scenár v oboch zápasoch. Predpokladaná dráma sa naplnila a diváci mohli vidieť naozaj bojovný a veľmi atraktívny basketbal. Pred rekordnou návštevou, viac ako 430 divákov, si zaknihovali dve víťazstvá chlapci z Handlovej a kraľujú v najvyššej slovenskej ligovej súťaži bez jedinej prehry.

  • ŠBK Handlová A - MBA Prievidza  50:39 /29:22/, Body:  Macai 19, Murcin 16, Geleta 8, Radovic 4, Ondrejka 3
  • ŠBK Handlová A - MBA Prievidza  65:46 /41:20/, Body:  Ondrejka 18, Macai 15, Murcin 12, Minarik 6, Geleta 7,Radovic 3, Porubcan 2, Kotian 2

Tréner tímu ŠBK Handlová Mgr. Ján Beránek: „ Pripravovali sme na tento dvojzápas veľmi zodpovedne a som veľmi rád, že chlapci splnili do bodky presne to, čo sme si povedali. Kto bol na zápase určite potvrdí, že atmosféra bola elektrizujúca a môže nám ju závidieť nejeden extraligový klub. Chcem sa touto cestou poďakovať fantastickým Handlovčanom, ktorí nás prišli podporiť v neuveriteľnom počte a našli si cestu na ZŠ, Mierové námestie. Viem, že chlapci nepovedali ešte posledné slovo a budeme sa snažiť robiť dobrú reklamu nášmu malému mestečku aj naďalej.  Ešte raz, ďakujeme Handlovčania! 

Takto sme vás pozývali:-)

Plagát - pozvánka na derby zápas handlovských mladších basketbalistov

Handlovskí basketbalisti zo Školského basketbalového klubu Handlová hrajú v sobotu 20. januára 2018 o 15.00 h derby zápas s Prievidžanmi o postup na MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA! Doposiaľ neporazené mužstvá hrajú o prvé miesto v najvyššej slovenskej súťaži mladších žiakov. Týmto vás srdečne pozývame na tento veľký duel, na ktorom vás budeme určite veľmi potrebovať. PRÍĎTE PODPORIŤ CESTU MLADÝCH HANDLOVSKÝCH BASKETBALISTOV ZA ICH SNOM!!!  Ďakujeme, že prídete! Vstup je zdarma, v prestávke vám zatancuje naše handlovské Volcano! 


 
 

dnes je: 23.3.2018

meniny má: Adrián

webygroup

English version
Úvodná stránka