Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Fotosúťaž Horná Nitra mojimi očami pozná svojich víťazov. Príďte sa pozrieť na vyhodnotenie 18. marca 2018.Vytlačiť
 

Pozvánka na vyhodnotenie súťaže

 

Dom Matice slovenskej v Prievidzi a ďalší organizátori pozývajú na Slávnostné vyhodnotenie 7. ročníka fotografickej súťaže Horná Nitra mojimi očami a vernisáž výstavy najlepších fotografií, ktorá sa uskutoční 18. marca 2018 o 16.00 h v SC Korzo Prievidza.


Takto sa súťaž vyhlasovala.-)

Horná Nitra mojimi očami, 7. ročník fotografickej súťaže

Siedmy ročník čoraz populárnejšej fotografickej súťaže Horná Nitra mojimi očami predstaví aj v tomto roku tie najlepšie fotografie hornonitrianskych ľudových zvykov a tradícií, historických pamiatok a architektúry, ako aj rozmanitej prírody.

Súťažné kategórie:

  • Ľudové zvyky a tradície
  • Historické pamiatky a ľudová architektúra
  • Príroda

Fotografie je potrebné zaslať do 31. decembra 2017 e-mailom na adresu: mojimiocami@gmail.com

Povolené sú štandartné formáty fotografií  (*jpg, *bmp, *tiff). Minimálna veľkosť fotografie: 2048 x 1536

So súťažnými fotografiami je potrebné zaslať nasledovné údaje: súhlas so súťažnými podmienkami, číslo súťažnej kategórie, názov fotografie, miesto, kde bola fotografia zhotovená, rok zhotovenia fotografie, meno a priezvisko, e-mail, telefonický kontakt

Do každej kategórie môžu záujemcovia prihlásiť najviac 3 fotografie, teda spolu môžu poslať 9 výtvorov. Tie musia spĺňať tematické zameranie, mať dostatočnú kvalitu a nesmú presiahnuť hranice regiónu. Všetky fotografie vyhodnotí odborná porota zložená z profesionálov, a zároveň budú zverejnené aj na facebookovej stránke www.facebook.com/mojimiocami, kde sú tiež pravidlá súťaže. Zaujímavá vecná cena poputuje autorovi fotografie s najväčším počtom kliknutí “páči sa mi to”.

Verejnosť si bude môcť pozrieť najlepšie súťažné fotografie na samostatnej vernisáži, na ktorej budú vyhlásené výsledky a výhercovia dostanú hodnotné ceny. Čaká na nich pobyt v očarujúcom prostredí pod Kľakom, poukážky na zhotovenie fotoproduktov, knihy a veľa ďalších cien.


 
 

dnes je: 14.12.2018

meniny má: Branislava, Bronislava

webygroup

English version
Úvodná stránka