Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

Aktuálne zverejnené výberové konania 2018 vyhlásené mestom a jeho organiziáciami. Vytlačiť
 

zamestnajte sa v handlovej

Základná škola Školská hľadá: učiteľa pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou matematika – fyzika - učiteľa pre primárne vzdelávanie - vychovávateľa/vychovávateľku pre ŠKD na 50% úväzok - asistenta/aistentku čiteľa pre zdravotne znevýhodnených žiakov od 1.9.2018. Všetky požadované doklady a žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis a súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov posielajte na adresu školy alebo elektronicky na adresu: zsskolha@gmail.com do 20.8.2018. Informácie na tel. čísle: 046/5475397. Viac informácií tu.

Informácia o voľnom pracovnom mieste: Učiteľ/učiteľka MŠ SNP v Handlovej. Prihlášky do 25. júla 2018. Viac informácií nájdete po kliknutí sem.

MESTO HANDLOVÁ, Námestie baníkov č. 7, 972 51 Handlová vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesta terénneho pracovníka (TP). Výberové konanie sa uskutoční dňa 19. júla 2018 o 10.00 hod. v priestoroch malej zasadačky Mestského úradu v Handlovej. Záujemcovia o pracovnú pozíciu môžu písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania osobne doručiť alebo poštou zaslať na adresu: Mesto Handlová, Námestie baníkov č. 7, 972 51 Handlová. Záujemcovia v svojej žiadosti jednoznačne určia, o ktorú pozíciu majú záujem (TP) Uzávierka na predkladanie žiadostí o prijatie do zamestnania je 13. júla 2018. Záujemcovia, ktorých žiadosti do výberového konania boli doručené po termíne uzávierky, nebudú zaradení do výberového konania. Zoznam požadovaných dokladov k žiadosti o prijatie do zamestnania a podrobnosti nájdete v súbore na stiahnutie po kliknutí sem:

Mesto Handlová a CVČ Handlová vyhlasuje výberové konanie na miesto vychovávateľa s nástupom 27.8.2018. Kvalifikčné predpoklady a požadované doklady nájdete po kliknutí sem.

Mesto Handlová a ZŠ Morovnianska cesta vyhľasuje výberové konanie na miesto učiteľa. Viac informácií nájdete pokliknutí sem.

Mesto Handlová prijíma žiadosti na pracovné miesta posudkový pracovník mesta a referent sociálnych služieb. Uzávierka na predkladanie žiadostí je do 30.6.2018. Viac informácií nájdete po kliknutí sem


 
 

dnes je: 20.7.2018

meniny má: Iľja, Eliáš

webygroup

English version
Úvodná stránka