Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

Súťaž pre školákov. „Handlovská zelená dolina“ alebo foť, píš a zvíťazíš! Vytlačiť
 

 logo mikroregión HA dolinaErb mesta HandlováLogo MsK HA

 

 

 

 

 

 

Súťaž „Handlovská zelená dolina“ 

alebo foť, píš a zvíťazíš!

Mesto Handlová, obce mikroregiónu handlovskej doliny a Mestská knižnica Handlová vyhlasujú súťaž o krásach prírody handlovskej doliny do konca októbra 2017. 

Kto môže súťažiť: všetky tvorivé deti a žiaci vo veku od 6 do 15 rokov, ktorí navštevujú niektorú základnú školu alebo osemročné gymnázium v mikroregióne Handlovskej doliny. Súťaž má dve časti.

Fotosúťaž

Aká je súťažná úloha?

Súťažnou úlohou je fotografiou dokumentovať krásy prírody handlovskej doliny.

Ako sa zapojiť? Odfotografuj svojim mobilom alebo fotoaparátom kúsok prírody handlovskej doliny, ktorá sa ti páči. Môže to byť živočích, rastlina, potôčik, strom, krajina, čokoľvek, čo ťa zaujme a zapáči sa ti.

Fotografiu pošli e-mailom  na adresu  tik@handlova.inf. Do predmetu správy napíš „Fotosúťaž zelené dolina“. Do správy nezabudni napísať názov fotografie, svoje meno a priezvisko, vek a školu, do ktorej chodíš. Fotografie môžeš zasielať do 31. októbra 2017, kedy je uzávierka súťaže.

Fotografie môžu byť použité na www.handlova.sk, www.handlova.info alebo na www.fecbook.com/MestoHandlová.

Čitateľská súťaž

Aká je súťažná úloha? Úlohou čitateľskej súťaže je prečítať knihu, ktorá motivuje k ochrane a poznávaniu prírody a napísať a nakresliť formou projektu o knihe vlastný čitateľský zážitok

Ako sa zapojiť? Prečítaj si knihu o prírode, zvieratách, rastlinách.

Napíš a nakresli svoj čitateľský zážitok formou projektu (minimálne strana A4), čo ťa na príbehu zaujalo, nad čím si sa zamyslel, keď si knihu čítal.

Svoj projekt prines osobne do knižnice v Handlovej alebo pošli poštou na adresu Mestská knižnica Handlová, Námestie baníkov 3, 972 51 Handlová, alebo e-mailom na adresu kniznicaha@szm.sk .

Nezabudni napísať aj názov knihy, svoje meno a priezvisko, vek a školu, do ktorej chodíš. Svoje čitateľské zážitky môžeš zasielať do 31. októbra 2017, kedy je uzávierka súťaže. Ak nemáš vhodnú knihu na čítanie, príď do knižnice – tety knihovníčky ti poradia, aj knihu požičajú. Projekty budú hodnotené v dvoch kategóriách :

I. kategória – deti od   6 do 10 rokov

II. kategória – deti od 11 do 15 rokov

Pekné projekty môžu byť zverejnené na www.handlova.sk, www.handlova.info alebo na www.fecbook.com/MestoHandlová.

Uzávierka súťaže je 31. októbra 2017. Vyhodnocovať budeme počas Týždňa vzdelávania 2017 v mesiaci november. Pre víťazov chystáme zaujímavé ceny!


 
 

dnes je: 22.9.2018

meniny má: Móric

webygroup

English version
Úvodná stránka