Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Nominujte Handlovčanov na ocenenie do 30.9.2017Vytlačiť
 

Banner Handlovské Katarínske dni 2017Dajte vedieť o skvelých Handlovčanoch, nominujte osobnosť na ocenenie!
Handlovské Katarínske dni 2017

Máte pocit, že je veľa Handlovčanov, ktorí dosiahli významný úspech? Napíšte nám, zaslúžia si verejné uznanie!

  • Ak poznáte výnimočnú osobnosť, ktorá šíri dobré meno mesta, významne pomáha jeho rozvoju v oblasti kultúry, hospodárstva alebo spoločenského života, neváhajte zaslať nomináciu na handlova@handlova.sk, volajte na 046 519 25 39 najneskôr do 30. septembra 2017.  
  • Formulár na vypísanie nominácie nájdete v súbore na stiahnutie nižšie a na mieste prvého kontaktu MsÚ. Poslanci MsZ budú schvaľovať nominácie na mestskom zastupiteľstve 26.10.2017. Ceny budú odovzdané pri príležitosti konania Handlovských Katarínskych dní 24.11.2017.
  • Tradične sa pri príležitosti Handlovských katarínskych dní koná Slávnostné mestské zastupiteľstvo, na ktorom sú udeľované verejné uznania a ocenenia v zmysle Štatútu mesta Handlová (VZN č.5/2007 v znení jeho Doplnku č.1) t.j. čestné občianstvo, ceny mesta, ceny primátora mesta a odmeny. Mestské zastupiteľstvo schvaľuje udeľovanie týchto verejných uznaní a pochvál uznesením MsZ. Nominovať na ocenenia môžu poslanci MsZ, primátor mesta ale i široká verejnosť.
Formulár - Návrh na udelenie ocenenia Handlovčanom FORMULAR_NAVRH_OCENENIE_KATARINSKE_DNI_2017.rtf FORMULAR_NAVRH_OCENENIE_KATARINSKE_DNI_2017.rtf (1 MB)

 
 

webygroup

English version
Úvodná stránka