Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4

Deň matiek v SENIOR CENTRE HANDLOVÁ, n.o.Vytlačiť
 

Deň matiek v SC Handlová Už tradične býva každá druhá májová nedeľa oslavou všetkých mamičiek. Aj naše mamičky, babičky a seniorky v SENIOR CENTRE HANDLOVÁ, n. o. si zaslúžia rovnako uctiť azda to najkrajšie povolanie ženy. Preto sme 16. mája 2017 pozvali všetkých obyvateľov do našej telocvične, ktorá sa premenila takmer až na koncertnú sálu.

Naše klientky, ale i klienti, rodinní príslušníci a personál si pri kávičke a koláčiku vychutnávali pestrý program. Najskôr vystúpili s dvomi piesňami naše speváčky zo súboru Hviezdičky, tradične v doprovode pána Micheleho. Po nich nastúpil bohatý program detí zo Základnej umeleckej školy v Handlovej, pod vedením obetavých učiteliek. Piesne, próza, skladby na flautách či saxofóne mali jednu spoločnú tému. Všetko to boli známe piesne zo slovenských a českých rozprávok. Po nadaných deťoch z umeleckej školy nastúpili rovnako šikovné deti zo Základnej školy na Školskej ulici. Pod trpezlivým vedením pani učiteľky nám deti vyčarili úsmevy na tvárach pri hranej rozprávke o Šípkovej Ruženke, hrou na gitare, spevom a recitáciou. Na záver nám na pamiatku venovali živý kvietok v kvetináči, fialku. Pred záverečným potleskom nám zborovo  popriali  „Všetko najlepšie ku Dňu matiek“.

Hodinu tvajúci program bol pestrý a bohatý a všetci odchádzali viac ako spokojní. Tešíme sa na malých umelcov pri najbližšej možnej príležitosti.

Fotogalériu na stránke www.handlova.sk zo SENIOR CENTRA Handlová, n.o. nájdete po kliknutí sem


 
 

dnes je: 19.6.2018

meniny má: Alfréd

webygroup

English version
Úvodná stránka