Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
mesto Handlová
 
 

Voľby do VÚC 2017

Voľby do vyšších územných celkov 2017

Voľby do VUC 2017Výsledky volieb do VÚC 2017

Predseda TSK Jaroslav Baška (Smer-SD, SNS, Most-Híd, SZ) 49,98 % (13 620 hlasov).

Poslanci zvolení za Trenčiansky samosprávny kraj 2017

  1. Abramovičová Anna, NEKA – 2213 hlasov
  2. Bagin Pavol, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 3440 hlasov
  3. Beňová Viera, NEKA – 5605 hlasov
  4. Bielik Ján, NEKA – 3920 hlasov
  5. Bočincová Eva, NEKA – 3522 hlasov
  6. Božik Jozef, NEKA – 7353 hlasov
  7. Bublavý Dušan, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 4048 hlasov
  8. Cíbik Viliam, NEKA – 3963 hlasov
  9. Daňo Peter, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 4769 hlasov
  10. Ďureje Michal, NEKA – 5083 hlasov
  11. Dvonč Erich, NEKA – 3401 hlasov
  12. Filo Eduard, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 4740 hlasov
  13. Fraňo Vladimír, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 3041 hlasov
  14. Habánik Jozef, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 4328 hlasov
  15. Hajšová Mária, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 2422 hlasov
  16. Halabrín Pavel, NEKA – 2113 hlasov
  17. Halinárová Anna, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 3395 hlasov
  18. Hemza Mohamed, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 5626 hlasov
  19. Henek Rastislav, NEKA – 3514 hlasov
  20. Hort Juraj, NEKA – 3737 hlasov
  21. Hvizdák Roman, NEKA – 2294 hlasov
  22. Janas Karol, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 5317 hlasov
  23. Máčeková Zuzana, NEKA – 3425 hlasov
  24. Maláň Juraj, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 4272 hlasov
  25. Marušinec Peter, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 4068 hlasov
  26. Matejka Ladislav, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 4415 hlasov
  27. Matušík František, NEKA – 5147 hlasov
  28. Merašický Tomáš, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ - 2694
  29. Mičega Miloš, NEKA – 5081 hlasov
  30. Novotná Rudolfa, NEKA – 2692 hlasov
  31. Oulehle Peter, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 4923 hlasov
  32. Panáček Milan, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 2395 hlasov
  33. Porubcová Eleonóra, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 5996 hlasov
  34. Procházka Ladislav, NEKA – 5744 hlasov
  35. Randziaková Iveta, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 3365 hlasov
  36. Smatana Juraj, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 3043 hlasov
  37. Steiner Igor, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 4910 hlasov
  38. Stopka Jozef, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 5780 hlasov
  39. Svatik Stanislav, NEKA – 4298 hlasov
  40. Škultéty Štefan, NEKA – 5090 hlasov
  41. Šramková Mária, NEKA – 5115 hlasov
  42. Takáč Richard, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 5625 hlasov
  43. Tám František, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 4400 hlasov
  44. Trstenský Jozef, SMER-SD, SNS, MOST - HÍD, SZ – 4518 hlasov
  45. Vaňo Tomáš, NEKA – 5189 hlasov
  46. Zboranová Viera, NEKA – 3080 hlasov
  47. Žiak Miroslav, SaS, OĽaNO, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ - 4473

Tučným písmom sú vyznačení jedenásti poslanci TSK za okres Prievidza.

Zoznam všetkých poslancov TSK po okresoch


 

dnes je: 22.11.2017

meniny má: Cecília

webygroup

English version
Úvodná stránka